BLACKPINK FIRST GUERRILLA FAN MEETING! BLACKPINK HOUSE , BLACKPINK TV - THEY WERE VERY COLD.

Blackpink Lisa Funny Gif


BLACKPINK  FIRST GUERRILLA FAN MEETING!

Blackpink bugün tüm soğuğa rağmen sürpriz bir fan meeting gerçekleştirdi. Fan buluşmasının öncesinde Vlive'da yaptıkları bir yayında BLACKPINK HOUSE'u azda olsa gösterdiler. Evi gezdikleri esnada masanın üzerinde bu fan meetingde hayranlara dağıtılan küçük karton kutularda gözükmekteydi. Hava o kadar soğuktu ki üyeler kat kat giyinmişti. Buna rağmen oldukça kalabalık bir fan buluşmasıydı. Buluşmayı bir Youtube kanalı canlı olarak yayınlamıştı. Bende bu esnada denk geldim. Blackpink üyeleri Jisoo Rose Lisa ve Jennie'nin yanlış hatırlamıyorsam 3. fan buluşmaları oldu bu. 
Oldukça eğlenceliydi. Blackpink Tv ve Blackpink House'un açılışını 12 aralıkta yapacakları düşünülürse hoş bir promosyon oldu bu fan etkinliği. Tüm soğuğa rağmen Jisoo ve Lisa enerji doluydu. Ben grubu ilk tanıdığımda ne yalan söyleyeyim grubun en büyüğü olan Jisoo, grubun en küçüğü sanmıştım. Deli dolu hareketler, küçük yüz hatları, diğer üyelerle uğraşmaları... En büyüğün o olduğunu öğrenince ister istemez şok olmuştum.
Blackpink Lisa Rose Funny Gif
Lisa'nın Jisoo'dan eksik kalır yanı yok zaten. Rose ise bu buluşmada bildiğiniz dondu! Kızcağız iki üç kat giymişti. O kadar zayıf ki üşümesi kadar doğal bir şey olamaz. Bir şeyler yedirin şu kızlara! Bunun dışında Jennie dışarıdan ne kadar soğuk bir havayla dolaşsa da konuşmaya ya da gülmeye başladığında aslında sıcak kanlı biri olduğunu anlıyorsunuz.
Blackpink Jisoo Jennie Cute Gif
Kızın mizacı tabi ki diğer üyelerdeki gibi çok sempatik değil daha mesafeli ama konuştuğunda mesafenin dış görünüşle sınırlı kaldığını fark ediyorsunuz. Hatta bir fan hediyeyi alıp utangaç bir tavırla hemen uzaklaşmaya çalışınca Jennie nereye gittiğini konuşmak istediğini belirtmişti. Hoş bir hareketti.
Ayrıca fanlar son derece saygılıydı. Kimsenin zamanını gasp etmeden üyeleri zor bir durumu sokmadan hoş bir şekilde tamamladılar fan buluşmasını. Bilmeyenler için Blackpink'in fan grubunun resmi adı BLINK. Umarız Yg Blackpink House ile 100 gün sürecek bu tatili Blackpink'e bir Comeback yaptırarak güzel bir şekilde sonlandırır. 
Yine de uzun sürecek bir Tv şovu olması da bir çok Blink için sevindirici bir haber. Blackpink ekranda potansiyeli yüksek olan eğlenceli ve birbirine yakın bir grup. Daha fazla göz önünde olurlarsa başarılarını katlayacakları ortada. Her neyse aşağıdan Blackpink'in gerilla fan meetingini izleyebilirsiniz!
Birkaç gif yapmıştım onları da ekleyeyim:


Blackpink Lisa Funny Gif

Blackpink Lisa Cute Gif

Blackpink Lisa Gif
Blackpink Jennie Jisoo Cute Gif


Youtube Channel: Shane's K-Pop Videos - BLACKPINK FANMEETING LIVE!

Youtube Channel: DaftTaengk 

Youtube Channel: NiKKi6X 니키식스 - Lisa Fancam

Youtube Channel: Rose - Blackpink Funny Cute Moments - Guerrilla Fan Meeting

Peki ya siz bu fan meeting hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da Blackpink geleceği konusunda Yg sonunda harekete geçmiş midir sizce? Blackpink TV, Blackpink House, 100 günlük tatil? Belki bir de comeback ile full albüm? Umarız YG kendine gelmiştir.