DİNLEMENİZ GEREKEN ŞARKILAR

Açık konuşmak gerekirse Spotify'ı bir kaç haftalığına kullandım ve pek beğenmedim. Ücretli platform olmasından ziyade çokta çekici gelmedi. Nedendir bilmem. Aslında ben tam bir Soundcloud ve Youtube meraklısı bir insanım. Zaten Soundcloud'da bulduğum onlarca harika sesler beni benden alıyor. Kendi imkanlarıyla kayıtlarını oluşturan, kendilerine ait bestelerini söyleyen sesler keşfetmek için mükemmel bir mecra. Bu müzik platformuna mutlaka bakmalısınız, özgün sesleri aramayı seven biriyseniz mutlaka bakın.
Youtube'un derya deniz olduğunu bilmeyen kalmadı. Özellikle ne aradığınızı biliyorsanız, o sizin ayağınıza seriyor denizin üzerinde yürümenizi sağlayacak köprüleri. Özellikle az dinlenmiş, hatta kanallarını daha yeni açmış bir çok sesin ünlü olacağını bile bile dinlemek bence çok hoş bir duygu. Onu ilk dinleyen kişiler olmak, tıpkı yeni bulunmuş bir yemeği tatmaya benziyor. 
O yüzden bu aralar keşfettiğim ya da uzun zamandır sevdiğim parçaları sizlerle paylaşmak istedim. Baya bir uzun liste var aşağıda. İçerisinde bir çok tarzdan ve dilden bir şeyler bulabilirsiniz. Belki sizinde bana bir şarkı tavsiyeniz olur. Yorumlarınızı bekliyorum!

Lydia Lee - Paralyze Me

Carlie Hanson - Only One

Cashmere Cat, Major Lazer, Tory Lanez - Miss You

Antonia - Tango

Au/Ra - Panic Room

SHY Martin - Good Together

Krewella - Alibi
XXXTENTACION - Sad
Krewella, Yellow Claw - New World
Marshmallow, Anne - Friend
Just Friend
NCT U - Boss
Taylor Grey - Poison
SVRCINA - Who Are You?
Sasha Sloan - Normal
VÉRITÉ - Saint
Bazzi - Why?
Allie X – Downtown
LP - Muddy Waters
Rag'n'Bone Man - Human
Taylor Swift - Don't Blame Me
Bigbang - Loser
Nova Miller - Turn Up The Fire
Chlöe Howl - Rumour
Ängie - Here For My Habits
BRIANNA - Lost in Istanbul 
Jaira Burns - OKOKOK
The Best Of YIRUMA Yiruma's Greatest Hits || Best songs YIRUMA