LA CASA DE PAPEL'E İSTANBUL ÇIKARTMASI!


Artık La Casa De Papel'i duymayan kalmamıştır diye düşünüyorum! Çünkü dizi öyle bir etki yarattı ki sosyal medyada, duymayan biri kalmışsa linç edilecek hale geldi :D. İlk sezonu bitirmiş 2.sezonunu ise yarılamış bir izleyici olarak şunu diyebilirim ki "Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz MÜKKEMMELL

Şaka bir yana La Casa De Papel bir yana.

Hem soygunun planlanma şekli, hem karakterlere cuk oturan oyunculuklar, hem hikayenin gidişatı hem de yarattığı etki bakımından oldukça iyi bir yapım çıkartmışlardı
Netflix bu işi biliyor. Bunu yaptığı her dizi ve filmle insana tekrar tekrar dedirtiyor! Ve bu nedenle televizyonların elinden ekmeğini alan bir mecra haline çoktan gelmiş bulunmakta. 
Yaptığı bir çok dizi gibi La Casa De Papel'de izleyicilerin baya bir ilgisini çekti ee durur mu Netflix Final de neymiş biz buna 5-6 sezon b*kunu çıkarana kadar çekeriz dedi sanırsam. Hikayeyi nasıl ilerleteceklerini çok merak ediyorum. Bu merakımı pekiştiren diğer bir şey ise bugün öğrendiğim Türk oyuncu sürprizi oldu. 
Yapımcılar Türkiye'den gelen yoğun destekler, dizi fanlarının çokluğundan dolayı çok memnun olmuşlar. Buna karşılık bir jest yapmaları ise bizi memnun etti doğrusu. Üstüne üstlük bu Türk oyuncunun dizideki adı ise İstanbul! Ayrıca Türk oyuncunun bir kaç bölüm konuk olarak yer alacağı belirtilmiş. 

Peki kim oynacak La Casa De Papel'de?

Nesrin Cavadzade!
Açıkcası kendisini çok beğeniyorum, hem duru güzelliği hem oyunculuğu bence gayet başarılı bir isim. Farklı bir aurası olduğunu düşünmüşümdür hep. Bir de İspanyolca biliyor olması işin kaymak kısmı olmuş kendisi için. Kesinlikle oyunculuk kariyeri için harika bir fırsat. Tabi iyi bir şekilde değerlendirebilirse. Gerçi ben iyi iş çıkaracağını düşünenlerdenim. La Casa De Papel kadrosunda sırıtmayacak kadar değişik bir aurası var, diğer oyuncular gibi kendine has birisi bence. 
Umarım La Casa De Papel bu sezonuyla da bizleri heyecanladıran bir o kadar da meraklandıran bir senaryo ile gelir. 
Peki ya siz İstanbul hakkında ne düşünüyorsunuz?

(La Casa De Papel 3.Sezon için detaylı bilgilere aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz)